Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!

XIX Ogólnopolski Tydzień Bibliotek: Piknik czytelniczy

| 9 maja 2022

Sądecka Biblioteka Publiczna zaprasza do udziału w rodzinnym pikniku czytelniczym, który odbędzie się 15 maja 2022 r. o godz. 14.30 na nowosądeckich Plantach. Zachęcamy do udziału wszystkich, którzy lubią dobrą zabawę i odpoczynek na świeżym powietrzu!

WARSZTATY UMUZYKALNIAJĄCE DLA NAJMŁODSZYCH
Wykwalifikowana kadra Domu Pełnego Dźwięków zapozna najmłodszych z muzyką i uczuli na rolę, jaką dźwięki pełnią w naszym codziennym życiu. Warsztaty umuzykalniające to doskonała sposób na mądrą zabawę i początek przygody z muzyką. Do udziału zapraszamy maluszki w wieku 3 – 6 lat z rodzicami.

CZYTANIE NA DYWANIE Z JADWIGĄ MARZEC
Sądeczanka, autorka książek dla dzieci zabierze dzieci w niezwykła przygodę z Traperem i Lukierem, bohaterami książki „Traper i Lukier odkrywają Sądeckie”. Pisarka opowie przeczyta fragmenty swych książek dla dzieci i opowie o swojej pracy. Spotkanie dla dzieci z młodszych klas szkoły podstawowej.

PLENER MALARSKI Z WILKIEM
Warsztaty malarskie w plenerze to doskonała forma odpoczynku, relaksu jak i rozwijania plastycznych pasji dzieci. Zadaniem uczestników pleneru będzie sportretowanie Wilka – bajkowej postaci z Wydawnictwa Adamada. Zapraszamy do udziału dzieci z klas 4 – 8 szkoły podstawowej.

ZABAWY INTEGRACYJNE
Do zabaw integracyjnych oraz malowania na rozciągniętej pomiędzy drzewami folii zapraszają mamy z Klubu Aktywnych Mam. Przygotowana przez nie oferta to moc zabawy pobudzającej zmysły i zmuszającej do kreatywnego myślenia. Do uczestnictwa w zabawach zapraszamy dzieci w każdym wieku.

STREFA RODZICA W CAFE KAWKA
Podczas przygody dzieci z muzyką, książką i plastyką zapraszamy wszystkich rodziców, dziadków i dorosłych na pogadankę o zdrowej żywności i suplementacji, przygotowaną przez specjalistów ds. żywienia NaturHouse. Rozmowa na temat zdrowego trybu życia odbędzie się przy kawie i herbacie na tarasie kawiarni Cafe Kawka.

Ponadto w programie: konkursy z nagrodami, mobilna biblioteka i pakiety książek z akcji „Mała Książka – Wielki Człowiek”, zabawy i animacje na świeżym powietrzu z bajkowym Misiem oraz napoje i poczęstunek od sponsorów akcji.
/źródło: www.sbp.nowysacz.pl /

Na poszczególne atrakcje pikniku obowiązują zapisy: tel. 18 443 87 52 wew. 29, e-mail: promocja@sbp.nowysacz.pl .
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

15 maja 2022

Tags: , , , , , , , , , , ,

Kategoria: Wydarzenia w Nowym Sączu

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

Skip to content Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!