Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!

Turniej Dzikich Drużyn.

| 29 września 2016

Dnia 30 września (piątek) Akademia Sandecja organizuje Turniej Dzikich Drużyn. Zawody skierowane są do wszystkich chłopców i dziewczynek urodzonych w roku 2003 lub później. Mecze rozgrywane będą na bocznych boiskach stadionu przy ulicy Kilińskiego 47.

30 września

30 września

– Wrzesień przyniósł wiele zmian organizacyjnych w Akademii Sandecja – informuje pełnomocnik Zarządu Klubu ds. sportowych, Arkadiusz Aleksander. – Wprowadziliśmy nowe metody szkoleniowe oraz najnowocześniejszy system zarządzania IT. Przystosowaliśmy bazę treningową dla potrzeb dzieci, zatrudniliśmy najlepszych trenerów w regionie. Wszystko zgodnie z wymogami PZPN, a konkretnie „Narodowego Modelu Gry”.

Trenować w Akademii może każdy, kto oczywiście będzie chciał oraz będzie mógł ze względów zdrowotnych.

– To nie jest tak, jak niektórzy opowiadają, że do Akademii nie można się zapisać – stwierdza Arkadiusz Aleksander. – Otwieramy drzwi dla każdego, dlatego organizujemy turniej „dzikich drużyn”. Jest to szansa dla dzieci, by pokazać się trenerom i  publiczności. Ci pierwsi będą bacznie obserwować zmagania i wybiorą wyróżniających się. Mam nadzieję, że uda się wyłowić kilka talentów.

Turniej został podzielony na dwie fazy. Pierwsza – wstępna –  zespoły zostaną podzielone na grupy, po cztery każda, gdzie każdy gra z każdym. W fazie pucharowej przegrywający odpada z dalszej rywalizacji (w przypadku remisu od razu odbędzie się konkurs rzutów karnych). O liczbie grup, miejsc dających awans oraz wielkości drabinki zadecyduje ilość zaakceptowanych zgłoszeń.

 Nagrodami w turnieju będzie puchar dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowym Sączu – Pana Pawła Badury, wstęp do Akademii Sandecja lub też klasy sportowej działającej w sądeckim Gimnazjum nr 5, darmowa wizyta na meczu Sandecja Nowy Sącz – Chojniczanka Chojnice oraz możliwość osobistego poznania piłkarzy pierwszej drużyny.

Zapisywać się można do 27 września: turniej@sandecja.com.pl  lub telefonicznie (696 078 500).
/źródło: www.mosir-ns.pl/

Tags: , , , , , , , , , ,

Category: Wydarzenia w Nowym Sączu

Comments are closed.

Skip to content Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!