Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!

Prezydent zaprasza Małgorzaty do ratusza

| 1 lipca 2016

Prezydent Nowego Sącza zaprasza Małgorzaty do ratusza. To już tradycja. Spotkanie z paniami noszącymi takie samo imię jak patronka naszego miasta, odbędzie się 3 lipca (niedziela) już po raz czwarty.

Spotkanie poprzedzi msza św. w bazylice św. Małgorzaty (10:30).  Po mszy prezydent Ryszard Nowak spotka się z mieszkankami Nowego Sącza noszącymi to imię i złoży im życzenia imieninowe. Początek spotkania – 11:30.

20150711_3_spotkania_malgorzat_17

Uroczystość nie mogłaby się obyć się bez nawiązania do patronki miasta. Wykład pt. „Święta Małgorzata – postać mityczna czy rzeczywista” wygłosi dyrektor Muzeum Okręgowego w Nowym Sączu Robert Ślusarek.

W „Koncercie dla Małgorzat” wystąpią znani wokaliści Joanna Albrzykowska-Clifford i Tomasz Wolak. Uroczystość zakończy pokrojenie imieninowego tortu.

Podczas uroczystości na Małgorzaty czekają także inne atrakcje: swoje wyroby zaprezentują firmy kosmetyczne, wyłożona będzie księga pamiątkowa, a solenizantki otrzymają upominki i poczęstunek.

Organizatorami spotkania są: Prezydent Miasta Nowego Sącza Ryszard Nowak, Stowarzyszenie Kobiet do Walki z Rakiem Piersi – Europa Donna i Stowarzyszenie Sądeckie Forum Kobiet. Zapraszamy!

/źródło: www.nowysacz.pl/

Tags: , ,

Kategoria: Wydarzenia w Nowym Sączu

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

PolishEnglishFrenchGermanItalianSlovakUkrainian
Skip to content Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!