Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!

Human Nature

| 16 września 2015
zdjęcie: Adrian Maraś

zdjęcie: Adrian Maraś

Stowarzyszenie „Dla Miasta” oraz Kino HELIOS w Nowym Sączu zapraszają na wernisaż nowego cyklu wystaw fotografii Adriana Marasia – „Human Nature”

Nowa wystawa to kolejny zbiór obejmujący szerokie spektrum zagadnień. Począwszy od postępu cywilizacyjnego, poprzez piękno i drapieżność zwierząt, kończąc na poszukiwaniu spójności oraz kontrastów pomiędzy człowiekiem a naturą. Wszystkie te aspekty zostały uwiecznione przez autora w latach 2013-2015 na terenie Polski i Europy Zachodniej.

zdjęcie: Adrian Maraś

W ubiegłym roku zakończyła się trasa wystawiennicza „Dublin By Night”, która cieszyła się ogromną popularnością. Można było ją obejrzeć w takich miastach jak: Piwniczna-Zdrój, Kraków czy Tarnów.

zdjęcie: Adrian Maraś

Adrian Maraś – 19-latek pochodzący z Nowego Sącza. Od kilku lat sam doskonali swój wrodzony talent do utrwalania rzeczywistości w niecodzienny sposób. Na jego koncie znajduje się kilkanaście wyróżnień m.in. zdjęcie tygodnia redakcji National Geographic Polska, Kodak – „Photo of the Day”, czy oficjalna tapeta motywu systemu Windows. „Jestem indywidualistą nastawionym na specyficzne podejście do otaczającej mnie rzeczywistości…” – tak w kilku słowach opisuje siebie autor wystawy.

26 września

26 września – 3 października

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy na wernisaż, który odbędzie się 26.09.2015r. o godzinie 19 w Kinie Helios (Galeria Trzy Korony) ul. Lwowska 80.
Wystawę można oglądać do 3 października 2015 r.

Tags: , , , , , , , ,

Kategoria: Wystawy

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

PolishEnglishFrenchGermanItalianSlovakUkrainian
Skip to content Kliknij, aby posłuchać podświetlonego tekstu!